Det är vi som är Tagore

Företaget startades 2013 och vi har växt så det knakat från första stund. I dag är vi runt tjugo drivna medarbetare, inom ett år siktar vi på att vara fyrtio! De flesta av oss har en lång bakgrund som IT-konsulter, andra kommer från managementsidan. Gemensamt är att vi alla vill skapa en ny sorts partner – en oberoende part som står på beställarens sida.

Vill du bli en av oss? Skicka ett personligt brev och ditt cv till rekrytering@tagore.se så hör vi av oss!

Anders Ohlsson

Advisor & Partner

+46 70 253 08 61
anders.ohlsson@tagore.se

Anders Pettersson

VP, Advisor & Partner

+46 70 580 37 28
anders.pettersson@tagore.se

Benny Lundberg

CEO, Advisor & Partner

+46 70 515 75 90
benny.lundberg@tagore.se

Dennis Söder, konsult och ux-specialist på Tagore.

Dennis Söder

Consultant

+46 70 308 08 26
dennis.soder@tagore.se

Henrik Stenberg

Advisor & Associated Partner

+46 70 222 12 25
henrik.stenberg@tagore.se

Jakob Bäckström

Consultant & Associated Partner

+46 73 800 94 59
jakob.backstrom@tagore.se

Jan Rozenbeek

Advisor & Consultant

+46 70 74 73 100
jan.rozenbeek@tagore.se

Johan Crona

Consultant

+46 72 208 32 18
johan.crona@tagore.se

Johanna Lorentzi

Advisor & Consultant

+46 70 262 25 19
johanna.lorentzi@tagore.se

Johannes Jansson

Consultant & Associated Partner

+46 70 344 36 43
johannes.jansson@tagore.se

Kristian Nordlund

Advisor & Consultant

+46 70 51 65 601
kristian.nordlund@tagore.se

Maria Hofstedt

Consultant & Associated Partner

+46 76 785 37 33
maria.hofstedt@tagore.se

Mattias Häggström

Consultant & Associated Partner

+46 73 684 28 96
mattias.haggstrom@tagore.se

Mattias Sundström

Consultant

+46 70 321 23 71
mattias.sundstrom@tagore.se

Nicolas Ivering

Consultant & Associated Partner

+46 70 973 42 37
nicolas.ivering@tagore.se

Anders Lundberg

Anders Lundberg

Advisor & Consultant

+ 46 70 23 12 696
anders.lundberg@tagore.se

Kimmo Kauppi Altin

Kimmo Kauppi Altin

ADVISOR & CONSULTANT

+46 70 29 07 975
kimmo.kauppialtin@tagore.se

Huvudkontor Tagore AB

Besöksadress:
Vasagatan 15/17
Stockholm

Postadress:
Box 107
191 22 Sollentuna

info@tagore.se

Ordo ab chao

Ordning ur kaos

Vill du bli kontaktad?

Klicka på knappen och fyll i formuläret så kontaktar vi dig snarast.

Visa formulär